שיחת חינם:
077-9976-372

אודותינו

  • 1
  • 2
  • 3

למה לפרסם באמצעות כריזמה שיווק ופרסום?

מה מיוחד בשירות שלכם?

אצלנו הלקוח מקבל את היחס הטוב והאדיב ביותר, החל משלב קבלת השיחה ועד שלב הטיפול בפרסום. לכל לקוח מוצמד איש קשר שיטפל בו באופן אישי ומקצועי.

למה המחירים שלכם זולים כל כך?

אנו רוכשים שטחי פרסום בהיקפים גדולים בכל העיתונים, המקומונים, הלוחות המודפסים ואתרי האינטרנט המרכזיים. ולכן יכולים להציע לך מחירים אטרקטיביים ומיקומים מועדפים לכל מודעה. הייעוץ והעיצוב הגרפי הוא על חשבוננו.

מה מידת המקצועיות שלכם?

הניסיון והידע שצברנו פעילות במשך השנים בשילוב עם הקשרים שרכשנו לעצמנו בכל המדיות השונות, מאפשרים לנו לתת את השירות המקצועי ביותר. אנו מעסיקים את העובדים הטובים והמקצועיים ביותר בענף בכל שירותי הפרסום, שיתכננו, ויעצבו את הפרסום בצורה האפקטיבית ביותר. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הינו התוצאה המקסימלית שתקבל מהמודעה.

כמה זמן לוקח עד לפרסום מודעה?

זמן התגובה שלנו הינו מהיר ביותר: חצי שעה עד שעה מרגע שפנית אלינו ועד שהמודעה מגיעה לעיתון.

איך אנחנו יכולים לעשות לך את החיים יותר קלים?

אצלנו מרוכזים כל המדיות, במקום להתרוצץ בין מספר מדיות ובמקום להתמקח עם כל אחד בנפרד אנו נעשה את העבודה השחורה בשבילך.

מה ניתן לפרסם דרכנו?

• כל סוגי המודעות בכל העיתונים - מודעות פרסום, לוח, דרושים, רכב, נדלן, אבל, הייטק, מכרזים, בורסה,משפטיות ובנייה. פרסום בכל העיתונות הארצית והמקומית, כולל בעיתונים ברוסית.

• פרסום באינטרנט: באנרים, קמפיינים וחבילות פרסום בכל אתרי האינטרנט. פרסום בכל המגזינים.

כיצד נקבע המחיר?

כל עיתון, אתר אינטרנט, תחנת רדיו וכל ערוץ פרסום אחר מציע מחיר שונה, הנקבע על-פי מספר פרמטרים, כגון: תפוצת ערוץ הפרסום, גודל פריסתו בארץ, פילוח קהל היעד שלו, מיקום המודעה, גודלה, הכנסת צבע וכו'. מחירי מודעת שטח בעיתון או באנר באינטרנט נמדדים לפי אינטשים. מחיר מודעת מילים בלוחות העיתונים נמדד לפי מספר המילים. מחיר פרסומת ברדיו נמדד לפי אורך השידור. פרסום החוצות נמדד לפי מיקום וגודל השילוט. אנו מציעים עסקה משתלמת לכל אמצעי פרסום.

איפה כדאי לפרסם? ומתי מומלץ להזמין פרסום?

כדאיות: לוחות העיתונים מהווים כוח חזק ביותר היום, ופונים לקהל יעד בעל כוח קניה גדול, שחלקו הגדול מגיע רק אליהם בבואו לחפש מודעה.

זמינות: כדי שמודעה תופיע בעיתונות הארצית למחרת קבלתה, יש להזמינה יום לפני כן עד שעות הערב המוקדמות, לפני סגירת העיתונים (מודעות אבל ומכרזים ניתן להזמין גם בשעות מאוחרות יותר). לוחות העיתונים מתפרסמים בימי שלישי ושישי (ובחלקם- רק בימי שישי), יש להזמין אליהם מודעות יום לפני מועדים אלה. מודעות במקומונים יש להזמין עד יום רביעי או חמישי אחר הצהריים (תלוי במקומון).

מהן שעות הפעילות?

ניתן לפנות אלינו כל יום מהשעה 09:00- 18:00 ולאחר שעות אלו יענה נציג אשר יקבל את בקשתכם ואנחנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי.

מודעות נעשות דרך הטלפון 1800-399-666 (שיחת חינם).

למידע נוסף, התייעצות ופרסום חייגו: 077-9976-372

שירות וליווי מקצועי לרשותכם שיחת חינם
077-9976-372